Kerkoj banes me qera

Kërkohet me qera nga: Beka 23 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Banesa duhet ti ket dy dhoma gjumi dhe te jet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim