Kerkoj banes ose kat shtepie me qira

Kërkohet me qera nga: Dren 15 Mar 01:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kerkoj banes me qira nuk ka rendesi sa dhomshme, mjafton te jete e mobiluar dhe me TV. Per 2 3 jave me duhet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim