Kerkoje urgjentisht banese me qera

Kërkohet me qera nga: Berat 05 Jan 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
kerkoje urgjentisht banese me qera ne qdo lokacion te Prizrenit.Me rendesi eshte qe banesa te kete kushte dhe te jete emobiluar.Banesa apo shtepija kerkohet me qera per periudha afatgjata mbi nje vjete kontrate.Lokacioni i baneses nuk ka rendesi se ne cilen lagje te Prizrenit eshte.Poashtu vlene te ceket se oferta sa me te lira te me thrasin ne tel pasi qe numri i banesave qe kerkoje eshte ne vazhdimesi per disa persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim