Urgjend kerkoj banes me qira

Kërkohet me qera nga: Edin 26 Jan 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kerkoj banes me qira urgjend banesa te jet e mobiluar dhe jo shum e vjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim