Kerkoje shtepi me qira

Kërkohet me qera nga: Shtepi 31 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kerkoje nje shtepi me qira, te jete e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Lagjet e preferuara: Ortakoll, Arbsne dhe Bazhdarhane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim