Shtepi me qira

Kërkohet me qera nga: Reshat Shantiri 13 Tet 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kerkojme shtepi me qira ne Prizren.
Shtepia mundesisht te jet me sallon dhe tri dhoma. E pamobiluar.
nr kontaktues 044535436.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim