Kerkoj urgjent Banes

Kërkohet me qera nga: Meriton 19 Shk 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kerkoj nje banes urgjente ne Skenderaj per dy persona le te jet e mobilune te pakten kuzhina dhr banjo te jet e rregullune mos te jet me e madhe se 75 ose 80 metra katror sa i perket qmimit bisedojna nuk ka shum rendesi qmimi ju lutem me kontaktoni sa ma shpejt ne nr. 049446981 dhe 049498069 ne te dy nr. Mundeni edhe ne viber me thirr ju falemniderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim