Kërkoj Banesë Me Qera

Kërkohet me qera nga: Banesa 16 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kërkoj banesë me qera për familje 4 përsona (2 fëmij) në Suharekë ose Fushë Kosovë
Preferohet të jetë e mobiluar dhe me qmim të arsyeshëm
Banesën e marr për afat të gjatë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim