Kerkoj Banes me qira

Kërkohet me qera nga: H.h 14 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kerkoj Banes me qira, afer ambulantes si dhe te jet e mobiluar tel 044473694
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim