Kerkoj banes

Kërkohet me qera nga: granit hyseni 09 Pri 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
kerkoj banes me 2dhoma gjumi banjo dhe sallon e kuzhin qiraja 100 deri 130 ERO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim