Kuzhinier- Gjermani

Kërkohet punë nga: Albanesha Luka 14 Pri 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Përshkrimi i punës

Generali në Gjermani kërkon Kuzhinier

Ju keni shumë për të bërë:

 Përgatitjen dhe gatuarjen e specieliteteve të ndryshme
 Ofrimin e inputeve për përgatitjen e këtyre specialiteteve
 Ju jeni gjithashtu përgjegjës për higjienën
 Merrni pjesë në aktivitete të ndryshme me klientët

Ju duhet të ofroni shumë:

 Të jeni të trajnuar si kuzhinier apo të keni përvojë në kuzhinë
 Keni pavarësi në punë
 Jeni eficient, i besueshëm dhe keni aftësi për punë ekipore
 Njihni mirë kompjuterin

A është ky vend pune interesant për ju? Atëhere mos hezitoni të aplikoni! Dërgoni CV tuaj tek ne.
e-mail: punesohu.eu@gmail.com
Konatkto ne viber:

+49 159 0539 5576


www.punesohu.eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim