Menaxher te shitjes

Kërkohet punë nga: Albanesha Luka 14 Pri 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Përshkrimi i punës

Kompania shërbyese HRS-HOTEL-RESERVATION-SERVICE në Munchen- Gjermani, kërkon Menaxher të Shitjes

Detyrat tuaja

 Përgjegjësia për blerjen e partnerëve të rinj të hoteleve në zonën tuaj
 Negocimi i cmimeve me partnerët e rinj të hoteleve
 Zbatimi i aktiviteteve të shitjes në koordinim të ngushtë me partnerët përkatës të hotelit dhe specialistëve tanë të marketingut
 Sigurimi i konkurrencës
 Shërbimet për klientët tanë ekzistuese dhe të rinj nëpërmjet telefonit dhe e-mail-it
 Mbeshtjetja e zinxhirit lokal të hoteleve
 Menaxhimi efektiv i cilësisë në mënyrë që të përmirësohet kënaqësia e konsumatorit

Profili juaj:

 Përvojë pune relevante në hotel dhe industrinë e turizmit, si në fushën e menaxhimit të të ardhurave, shitjes
 Kenaqësi në kontaktim të klientëve, këshillimit dhe në aktivitetet e shitjes
 Lëvizshmëri, fleksibilitet, elasticitet, dhe një shkallë e lartë të përgjegjësisë personale
A është ky vend pune interesant për ju? Atëhere mos hezitoni të aplikoni! Dërgoni CV tuaj tek ne.
e-mail: punesohu.eu@gmail.com
Konatkto ne viber:

+49 159 0539 5576


www.punesohu.eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim