sherbyes

Kërkohet punë nga: Albanesha Luka 14 Pri 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Përshkrimi i punës

Kompania The Mystery Dining Company në Koln _ Gjemani, ofron vend pune si Shërbyes. Për t’u parakualifikuar si një kandidat për këtë pozitë ju duhet t’i plotësoni kushtet e mëposhtme:

 Të keni njohuri në informatikë;
 T’a njihni mirë Gjuhën Gjermane e dëshirueshme ( jo Obligative)
 Përvoja në mikpritje është avantazh
 Të keni nivel arsimor të mesem;
 Përvojë paraprake deri në 1 vit.

A është ky vend pune interesant për ju? Atëhere mos hezitoni të aplikoni! Dërgoni CV tuaj tek ne.
e-mail: punesohu.eu@gmail.com
Konatkto ne viber:

+49 159 0539 5576


www.punesohu.eu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim