staf i sherbimit

Kërkohet punë nga: Albanesha Luka 14 Pri 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Përshkrimi i punës

Motel One në Gjermani kërkon staf të shërbimit

Detyrat tuaja:

 Të kujdeseni për klientët në bar
 Të aktivizoni shitjet në Lounge 1 Bar
 Të implementoni standardet e Motel One
 Të ofroni procese të qeta shërbimi
 Të përgatitni pjatën e mëngjesit.

Profili juaj:

 Përvojë në hotelieri
 Angazhim në cilësi
 Aftësi për të operuar në ekip
 Sjellje të mira dhe miqësore.

A është ky vend pune interesant për ju? Atëhere mos hezitoni të aplikoni! Dërgoni CV tuaj tek ne.
e-mail: punesohu.eu@gmail.com

Konatkto ne viber:

+49 159 0539 5576


www.punesohu.eu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim