kerkoj sekretare

Kërkohet punë nga: bvl company 07 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Sektori : Të tjera
te dije dy gjuhe ,italishten shume mire dhe anglisht te dije ta flase te pakten nga mosha 20-30 vjece nr cel 0682050080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim