Kerkoj Puntore administrative

Kërkohet punë nga: Ss 09 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Administrat/Ekonomi/Juridik
Kerkoj nje Person - ne e cila ka dijeni dhe Praktik ne kompiuter shkrim dhe lexim. Kerkoj Honorar ne koh te caktuar orari i punes dhe paga Sipas marveshjes per qdo veprim marr pergjegjsin morale materiale dhe penale.
Te interesuerat te lajmrohen
07 - 18 ora
049 307633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim