Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: Xxx 12 Dhj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pun me orar 22-6 ora per me shum kontakt viber +38649488380
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim