Elektro ndriqim instalus pajtimi lled

Kërkohet punë nga: pajtimi 14 Sht 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bojm keto pun me shum tradit Ju mirpresum te na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim