Punojm: Knuf-Glet-Puc-Rofaelo-Fasad"

Kërkohet punë nga: Trockenbau-Kastrati 29 Shk 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
"Punojm keto pun ne menyr profesionale"

Knauf
Glet
puc
Rofaelo
Fasada te brendshme dhe te jashtme

Kontaktoni edhe ne viber-Whats App
+4915751888470
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim