Trockenbau-Buli

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Trockenbau-gmbh 02 Maj 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
PUNOJM KETO PUN MNYR PROFESIONALE

FASADA
AMSTRONG
KNAUF
GLET
KERAMIK.
NGJYROSJE
kontaktoni edhe ne viber
+4915751888470
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim