Armendi kompani Bejm montimin e Qeramikes Merm....

Kërkohet punë nga: Armend 16 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Punë nga shtepija
Armendi Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike .Instalimin e ujt.Menjanimin e defekteve ne uj dhe kabllove elektrike 24h. .Montimin e qeramikave,montimin e shkallve me granit mermer.Kontakto Ne ..Nr: +37744 705 504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim