Kerkoi 4 puntore shitse

Kërkohet punë nga: dimer 16 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoi 4 puntore shitse kozmetik ne podujeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim