Kërkojm Puntorë

Kërkohet punë nga: xxxxxxxxxx 10 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Të tjera
Kërkojm Puntor (Mjeshter) Për Dyer dhe Dritare nga Plastik PVC

Per info shtes ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim