Montojm lled

Kërkohet punë nga: Montim lled 19 Maj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Të tjera
Montojm lleda ne mènyrè professionale me stilè dhe profesionalizèm dhe te njejtèn kohè sipas deshires tuaj,Montojm ne qdo cep te shtepis,p.sh ne Kuzhina,Dhoma te fjetjes,Komoda,Zyre pune,ne hapsira te ndryshme po ashtu prodhojm dhe Mobilje andaj na kontaktoni per me shum informata ju faliminderit per mirkuptimin tuaj.044462474.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim