OFROJM PUN NGA METALI ME KOMPEZIM ME VETURA .ETJ

Kërkohet punë nga: jeton 23 Krr 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Të tjera
GJINDEMI NE DUMNIC 2KM LARG FABRIKES TE ARMATURS info VIBER +37744485047 ose +37744350798
----------------------------------------------------------------------------------------------------
GARAZHA TE VETURAV MONTUESE E QMONTUESE
KOLICA TE VETURAV GILINDERA RRETHOJA
SI EDHE TE TRAKTORAV
E SHUM SENDE TJERA QE MUND TE PUNOHEN NGA METALI
JU GARANTOJM NE QDO PUN 5 VITE GARANCION
DHE BARTJEN E MONTIMIN E BAJM NE
PER QDO GJE QE JU INTERSESON NA KONTAKTONI
===GJENDEMI NE FSHATIN DUMNIC E POSHTME =PODUJEV=
----.punojm.edhe.me.kompezim.me.ndojne.veur.ose.kamionet ETJ

...................................................
Bmw mercedes audi passat alfa rome citroen renault peugeot nissan mitsubishi honda hyndai chevrolet chrysler kia pontiac cadillac rover jaguar opel ford vw golf 4 5 m3 m5 rs vr6 amg imt 533 imt 558 imt 560 imt 577 imr massey fergusin mobile kuzhina mobileri knauf fasad rigipc trepezari dhoma


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim