OFROJM PUN NGA METALI ME KOMPEZIM ME VETURA .ETJ

Kërkohet punë nga: jeton 23 Krr 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Të tjera
GJINDEMI NE DUMNIC 2KM LARG FABRIKES TE ARMATURS info VIBER +37744485047 ose +37744350798
------------------------------------------------------------------------------------------------------
GARAZHA TE VETURAV MONTUESE E QMONTUESE
KOLICA TE VETURAV GILINDERA RRETHOJA
SI EDHE RAMA TE TRAKTORAV
E SHUM SENDE TJERA QE MUND TE PUNOHEN NGA METALI
JU GARANTOJM NE QDO PUN 5 VITE GARANCION
DHE BARTJEN E MONTIMIN E BAJM NE
PER QDO GJE QE JU INTERSESON NA KONTAKTONI
===GJENDEMI NE FSHATIN DUMNIC E POSHTME =PODUJEV=
----.punojm.edhe.me.kompezim.me.ndojne.veur.ose.kamionet ETJ
...................................................
Bmw mercedes opel ford golf 2 golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 vw passat hundai nissan mitsubishi mazda citroen renault peugeot rover jaguar chevrolet chrysler cadillac kia pontiac camaro alfa romeo kuzhina dhoma trepezari mobile mobileri fasad knauf rigipc rafaello imt 533 imt 539 imt 542 imt 540 imt 558 imt 560 imt 577 massey ferguson


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim