Kerkoj Xhampreres me pervoj pune

Kërkohet punë nga: Don 21 Dhj 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj xhampreres me pervoj pune gjindem ne banje te pejes per me shum telefono 044881269
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim