Kerkoj puntor per autolarje

Kërkohet punë nga: autolarje 08 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kerkoj 2 puntor per autolarje qmimi si pas marrveshjes te interesuarit let lajmrohen ne numrin 044 692 949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim