Pushimore Metali

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: EuroMetal-N 26 Shk 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm te gjitha punet me Metal ne menyr profesionale na kontaktoni ne nr 044448401 dhe 049369198 ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim