Bunare

Kërkohet punë nga: Xxxx 20 Mar 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Të tjera
"SH.B.A ILIRI" Prodhojm gypa te betonit dhe bejme hapjen e BUNAREVE. Tel:044/049-263-660 Saradran-Istog-Banje e Pejes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim