GURËGDHËNDES Gurit&Drunit Pejë

Kërkohet punë nga: Gurit&Drunit 25 Krr 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Burim
Sektori : Të tjera
Te specializuar per pergaditjen e granitit natyral dhe montimin e tij. 25vite provoj pune. Per ç'do punim nga firma jonë keni 5vite garencion. Kontakt tel 044203014 Kontakt viber + 37745569599 Ju mund te na kerkoni edhe ne faqen e
Facebook Gurit&Drunit
Mund te beni edhe porosi per mes internetit ose viber.
Ju mirpresim (Do te keni besim te ne gjithmon)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim