PASTRIMI I PERDEVE

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: kompania e pastrimit ''LUMTURIA'' 14 Sht 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
BEJM PASTRIMIN E PERDEVE DHE HEKUROSJEN E TYRE NE MENYR PROFESIONALE,NE LOKALET TONA JU MIRPRESIM NE KETA NR,TEL,044322488DHE 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim