pastrimi i shtepijave

Kërkohet punë nga: pastrimi i shtepijave 23 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
bejm pastrimin e shtepijave private ne menyr gjenerale me mjetet,detergjentet dhe puntoret tona ju mirpresimj ne keta nr,tel044322488 dhe 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim