Fontanë

Kërkohet punë nga: Hasan 18 Tet 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ndertoj nje lloj fontane 100$
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim