pastrimi ''LUMTURIA''

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' 13 Sht 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Sektori : Punë nga shtepija
kompania e pastrimit gjeneral,''LUMTURIA'' perveq se ben pastrimin gjeneral te shtepijave private,bejm edhe pastrimin edhe hekurosjen e perdeve ne menyr profesionale me nji qmim shum te arsyeshem ju mirpresim ne keta nr,tel, 044322488 dhe 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim