Shofer profesional

Kërkohet punë nga: Maliqi Milazim 16 Dhj 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Përcjellje e elitës politike, Vip dhe manifestime tjera në kortezh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim