Kerkoi puntore per autolarje

Kërkohet punë nga: Qendrim 29 Jan 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoi 2 puntore per autolarje qe kan pervoje pune te lajmrohen ne numrat 045650791 044286570 rroga sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim