BOIM MONTIM9IN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 11 Gsh 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE ,,GRANITIT,,SHKALL,,IZOLIME TE BANJOVE ,, FASADA TE BRENDSHME etj etj ,ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,, PER MA SHUM IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL,,045837540 OSE VIBER +37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim