BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 01 Tet 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,GRANITIT,SHKALL,IZOLIME TE BANJOVE,FASADA TE BRENDSHME , ETJ ETJ ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE, PER PUNE JU GARATOIM PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL OSE VIBER 045837540 049113983 ME TE DY NUMRAT JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim