MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUKI 14 Krr 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE ,SI DHE KRYM KETO PUNE ,MONTIM QERAMIKAV,MONTIMIN SHKALLEVE ,IZOLIME TE BANJOVE ,PUNOIM FASADA TE BRENDSHME ,SI DHE SHUM PUNE TJERA , PER MA SHUM IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL,OSE VIBER +37745837540 QDO FOTO QE SHIHNI NUK JAN KOPJE ,PER PUNE JU GARATOIM , VLEN TE CEKET SE UNE ME KET PUNE MERREM QE 15 VJET , JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim