MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: Bujar 05 Nën 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE, SI DHE KRYM KETO SHERBIME;
MONTIMIN GRANITIT,
MONTIMIN SHKALLAVE
FASADA TE BRENDSHME
IZOLIME TE BANJOVE
RINOVIVE TE BANJOVE
MONTIM TE LAMINATIT,
SI DHE SHUM PUNE TE TJERA, ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE , ME QMIME TE ARESYSHME NE TREG ,DHE KORREKSI NE PUNE , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN tel.045837540,049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim