punojm me gur

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 06 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha llojet e gurit , funtanav, agjakav zbukurimet e aborrave e shum sherbume tjera me guri fb valon guri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim