rregullim te oborreve

Kërkohet punë nga: sefa 28 Jan 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm rregullimin e oborreve .terasave parkingjeve .siperfaqeve per gjelbrim hapjen e kanalizimeve si dhe pun tjera rreth oborrit te gjitha punet i kryejme pergjegjsi te plot numrat per kontakt 044374148 osé viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim