Punime m gur

Kërkohet punë nga: xxxxxxxx 06 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Sektori : Të tjera
punojm t gjitha punimet m gur dhe rrasa punojm kamina t jashtem dh t mrendshem nr kontakt n viber 049 34 94 84 044 370 863
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim