Kamarier Shankist

Kërkohet punë nga: Granit 02 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kërkoj Kamarier dhe Shankist me përvoj pune të interesuarit të lajmërohen në nr +38649469030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim