Kerkoj pune si kuzhinier

Kërkohet punë nga: Kerkoj Pune 15 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si kuzhinier klasik-tradicional me prewoj pune mbi 25 wjeqare i diplomuar numri kontaktues: 049322334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim