Bejm Rregullimin e Oborreve

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: -NPSH-GONI-D Dje 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Inxhinieri
Bejm Rregullimin e oborreve Kopshteve trotuarve dhe te gjitha punet me kubza te betonit dhe mbjelljen e barit... Ne ju garantojm me punen qe e bejm...Per me shum kon. 044515633,044937242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim