Instalime profesionale te Rrymes, Ujit dhe Nxemjes

Kërkohet punë nga: shpendi Dje 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm instalime profesionale te rrymes elektrike, te ujit dhe te nxemjes ne te gjitha sistemet,
si dhe bejm riparime dhe montime te sanitarise dhe te gjitha paisjeve qe kan te bejne me keto lemi.

na kontaktoni permes nr te tel: +37744619100 dhe 049755661

ose permes faqes tone ne facebook: Install Kosova.

Vlen te ceket qe punojm edhe me kompenzim qoft vetura apo mjete pune, varsisht prej ofertes.Audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAYMJETE,DEWALT,BOSCH,SIEMENS,AEG MAKITA,BLACK & DECKER,METABO,FLEX,HILTI,NISSAN,MAZDA,TOYOTA,PEUGEOT,CITROEN TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY, ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS, VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN, IVECO,MAN,LT,VW,TE TJERA,SPORT DHE REKREACION,ETJ,ROVER,JAGUAR,RENAU ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa Ericsson, LG, Blackberry, Iphone, Banesa, PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON, ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI, CHEVORLET, CITROEN, DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORS, hilti, hillti, makita, bosch, dewallt, metabo, samsung, sony, gorenje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim