METAL BLIONI PUNOJM EDH ME KOMPENZM VETURA GILIN

Kërkohet punë nga: sadik 10 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punoj te gjitha puent me metal dyr dritare gilindera shkkall konstrukcijone etje etj punojm edhe me kompenzime me vetura materjal ndertimor vegla te punes e tej ju garantoj per pun ju mirpresim mundeni te na kontaktoni per mes nr(045 258 990)ose viber +37745258990
ose per mes add( sadik_goqi@hotmail.com)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim