Marr vetur me pun "keramik dhe uji"

Kërkohet punë nga: Burim 07 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Marr me kompenzim vetur punoj keramik uje sanitari izolim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim